istanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat

GÜNDEM

AHMET ÜMİT D&R’DA OKURLARIYLA BULUŞTU

Polisiye romanların usta kalemi yazar Ahmet Ümit, yeni kitabı “Kırlangıç Çığlığı” nın D&R Akasya’da gerçekleşen imza gününde okurları ve sevenleriyle bir araya geldi.

Polisiye romanlarının usta kalemi yazar Ahmet Ümit, yeni kitabı ‘Kırlangıç Çığlığı’nın imza gününde D&R Akasya’da okurlarıyla bir araya geldi.Yazar Ahmet Ümit’in Başkomiser Nevzat karakterine yer verdiği 4’üncü kitabı ‘Kırlangıç Çığlığı’nın imza günü D&R Akasya’da okuyucunun yoğun ilgisiyle gerçekleşti.

Romanın imza gününe rekor bir katılım yaşayan Ünlü yazar, gördüğü büyük sevginin kendisini çok mutlu ettiğini ve yazmak için motive olduğunu söyledi.

Kırlangıç Çığlığı, soluk soluğa okunan bir polisiye olmasının yanı sıra, ‘Vicdanını yitirmiş bir dünyadan başka nedir ki cehennem?’ sorusunun ardına düşen büyük bir roman olma özelliği taşıyor. Ahmet Ümit, Başkomiser Nevzat, yardımcısı Komiser Ali ve kriminolog Zeynep’in bir seri katili bulma hikayesini ve bir yandan da çocuk tacizcileri, Suriyeli göçmenler, organ mafyası gibi konulara ele aldığı yeni kitabıyla D&R’larda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı