istanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat

SAĞLIK

Hasta Yatağı İmalat Pazarlama ve Kiralama Hizmetleri

Firmamız hasta yatağı imalat satış ve kiralama hizmeti veren bir firmadır. Ülkemizde çoğu firma satış ve kiralama hizmeti verirken firmamız imalat sektöründe de faaliyet gösterir. Firmamızın imalat sektörüne girme amacı kaliteli ve uzun ömürlü yatakların üretilmesidir. Ülkemizde çoğu hasta yatağı kalitesiz ve sağlam değildir. Firmamız bu sektöre yeni bir dinamik getirerek kaliteli ve sağlam yatak üretimine başlamıştır. Firmamız yirmi yılı aşkın süredir hasta karyolası sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız hasta yataklarının yanı sıra havalı yatak ve diğer medikal ürünlerin de satışını yapmaktadır. Ülkemizdeki en kaliteli yatakların üretimini yapan firmamız sadece yurt içine değil yurt dışına da ürün göndermektedir.

Firmamız güvenilir ve kaliteli bir firma olduğu için yurt dışından birçok firmada ürün almaktadır. Firmamız toptan ve perakende olarak ürün satışı yapar.  Yurt içi ve yurt dışındaki toptan siparişleri firmamız zamanında yetiştirmeyi firma prensibi olarak düşünür ve ürünleri zamanında teslim eder. Elemanlarımız gerekirse fazla mesai yaparak yatakları belirtilen süre içinde yetiştirmeye çalışır. Bu zamana kadar toptan siparişlerin tamamını zamanında yetiştiren firmamız bu nedenle birçok yeni firmanın da siparişlerini almıştır. Perakende olarak ise vatandaşlarımıza hizmet veren firmamız onlara da aynı şekilde şehir dışında en geç iki gün içinde ürünlerini teslim eder. İstanbul’dan hasta yatağı kiralama veya satın almak isteyen vatandaşlarımızın ise ürünlerini aynı gün içinde teslim eder ve kurulum ücreti almaz.

Firmamız hasta karyolası ile birlikte yan korkuluk, başlık, dört parçalı yatak ve serum askılığını da ücretsiz olarak hizmetinize sunar. Hastanızın vücudunda yara ve terleme var ise firmamızın pazarlamasını yaptığı havalı yatakları tercih edebilirsiniz.  Hem hasta yatağı hem de havalı yatak fiyatlarımız oldukça makul seviyelerdedir. Firmamız ayrıca kısa süreli ihtiyaçlar için kiralama faaliyetlerinde de bulunur. Kiralama süresi en az iki ay olmak zorundadır. Hasta yatağı satın alma ya da kiralama yapmanız durumunda ürününüz size garantili olarak sunulur. Hastanız sürekli yatan ve hareket etmede zorlanan bir hasta ise imalatını da yaptığımız hasta yataklarını satın alma yada kiralama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı