GÜNDEM

İngiltere Turu ile Yeni Yerleri Tanıyın


Avrupa kıtasının bize en uzak ülkesi olarak bilinen ve bir ada üzerinden kurulu İngiltere; birçok kişinin merakını cezp ediyor. İngiltere turu sayesinde merakınıza son vermeniz mümkün. Birleşik Krallık içindeki birden fazla ülkeyi bu organizasyon sayesinde görebilir ve yeni kültürlerle tanışabilirsiniz.

İngiltere’yi Yeniden Keşfetme Şansı

Tur, Birleşik Krallık olarak da bilinen yeri kapsıyor. Adı geçen bölgede başta İngiltere olmak üzere tam 5 farklı ülke bulunuyor. Bunlar İngiltere haricinde İskoçya, İrlanda, Galler ve Kuzey İrlanda. Toplamda 11 gün süren bu tur kapsamında 20 kenti ziyaret edebilirsiniz. Her gece yapılan konaklama ise 2 kişilik olan odalarda; Avrupa turu ile İngiltere’nin Londra, Norhumberland, Nottingham, Durham, Chester, Bath, Stonehenge, Oxford, Stratford, Avon, Upon, Newcastle, York, Manchester, Liverpool kentlerini görebilirsiniz.

İskoçya’nın Stirling, Falkirk – Kelpies, Edinburgh ve Glasgow şehirleri ziyaret edilebilir. Galler’in Cardiff, İrlanda’nın Dublin, Kuzey İrlanda’nın Belfast şehri ve Devler Kaldırımı bölgesi ziyarete dahildir.

Fiyata Dahil Birçok Hizmet Var

Avrupa turu kapsamında lüks otobüslerle bir şehirden diğerine ziyaret etme şansınız var. Ayrıca Cairnryan ve Belfast ile Dublin – Holyhead yolcuğunu feribotlarda yapabilirsiniz. Bilet ücretleri firmaya aittir. Profesyonel, bölgeyi iyi tanıyan rehberler sayesinde kentleri daha iyi tanıma fırsatı sunuluyor. Konaklama boyunca yapılacak olan kahvaltılar ücrete dahil. Aynı durum ekstra olarak tanımlanmış tüm turlar ve şehir vergileri için de geçerli.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close

yabancı dizi izle