SAĞLIK

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Nasıl Kurulur

Sektörünüz Ne Olursa Olsun

Faaliyetlerini turcert.com sitesi adresinden de son hızla devam ettiren firmamız çalışmalarında anlaşmalı olduğu sektörlerin dünya genelinde saygın ve güvenle tanınmasını sağlayacak sertifikalandırma programları hazırlar.

Gelişen teknolojinin hızlı bir şekilde yayılması hem risk hem de yenilikleri beraberinde beraberinde getirirken işlevsellik açısından güven ve kalite ile paralellik arz etmektedir. Dünya pazarında sektörlerin başarılı olması için öncelikli olarak bilinen ve kalite belgesi olan ıso 9001 belgesi artık yanında sektörüne bağlı olarak başka belgelendirmeleri de zorunlu kılmaktadır. Bu belgelendirmeleri farklı başlıklar altında değerlendiren teknik ekibimiz yönetim sistemleri başta olmak üzere, kamu hizmetleri, madencilik, tekstil, otomotiv, gıda ve tarım, enerji, eğitim, yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ve tehlikeli maddelere ayrı ayrı kalibrasyonlar uygulamaktadır.

Genel Olarak Uygulanan Kalibrasyonlar

Teknik malzeme, labaratuar ve teknik ekip çalışmaları ile faaliyetlerini sürdüren biz test, muayene, eğitim ve belgelendirme hizmetlerini dünya standartlarında ve bağımsız olarak yapıyoruz. Otomotiv sektöründe küresel zincirin halkası olmak için ıso 16949 sertifika belgesini test ve ölçümler sonrası verirken ıso 27001 sertifika belgesini de Bilgi Güvenliği ve Yönetimi açısından kamusal kuruluşlara yönelik olarak hazırlamaktayız. Sertifikaların üretiminize uygun olarak talep edilemsi için internet üzerindeki talep formunu kullanarak talep oluşturmanız yeterli olacaktır. En kısa sürede size dönüş yapılarak sektörünüz için gerekli çalışmalar başlatılacak ve sertifikanız uygun görülmesi halinde size verilecektir.

Tüm çalışmalarımız teknik destekli olup sıfır hata ile sonuçlanır. Üretilerek pazara sunulmak üzere olan tüm ürünlerin hata ve zarar riskini azaltmaya yönelik test işlemleri, denetim, eğitim ve belgelendirme aşamalarında güvenle ulaşacağınız adres turcert olmalıdır. Yasal çerçevede yaptığınız üretimlerin her anlamda tüketicinin sorularının cevapı olan belgeyi bizden güvenle almanız sayesinde olacaktır.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Close
Back to top button
Close
Close

yabancı dizi izle