SAĞLIK

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık Beraber Banyo Tadilatı


Evimizin sürekli su alan alanları hiç kuşkusuz daha çok yıpranır, bu yüzden banyo tadilatı yaptırmak üzerinde durulması gereken bir konudur. Evin neredeyse en çok temizlik ürününe maruz kalan, sürekli su alan yeridir banyo. Bundan dolayı daha çabuk yıpranır ve eskir. Banyolar ıslak alan olmasının verdiği dezavantajla rutubet ve nem oluşumuna hatta, böceklenmeye oldukça müsaittir. Eski ve rutubetli bir banyo kullanmak sağlık açısından da oldukça zararlıdır. Eğer eskimiş banyonuzu kullanmakta ısrarcı iseniz zaten bir gün muhakkak tadilat yaptırmak zorunda kalacaksınız demektir. Çünkü banyo yıprandıkça çürüme, akma yapar. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak adına, geç olmadan banyonuzun tadilatını gerçekleştirmelisiniz.

Banyo Yenileme Size İyi Gelecek

Banyo yenileme size kendinizi iyi hissettirecek. Şöyle düşünün, sabah kalkar kalkmaz evinizin ilk uğradığınız yer banyodur. Ya da işten, dışarıdan yorgun argın geldiğinizde rahatlamak ve vücudunuzu dinlendirmek için kendinizi banyoya atarsınız. Fayansları eskimiş, musluğu paslanmış, küveti dışarıya su akıtan banyoda kim zaman geçirmek ister ki? Üstelik böyle banyolarda yoğun bir nem kokusu olur ki, bu da oldukça rahatsızlık vericidir. Bu yüzden banyo tadilatı yaptırmanız güne güzel başlamak için oldukça ideal bir fikirdir. Çok beğendiğiniz bir evi sadece banyosu kötü diye almaktan ya da kiralamaktan vazgeçebilirsiniz. İşte banyonuza yaptıracağınız tadilat kendinizi iyi hissettirmekle kalmayacak, evinizin değerini de yükseltecek. 

İzmir Banyo Tadilatı Fiyatları Ne kadar?

Banyonuza tadilat yaptırmaya karar verdiniz ama bütçeniz uygun mu bilmiyorsanız İzmir banyo tadilatı fiyatlarıgösterir listelere bakabilirsiniz. Banyo tadilatı fiyatları banyonuzun büyüklüğü ve istediğiniz işlemlere göre değişiklik gösterir. 20 m2 bir banyoyla 30 m2 bir banyonun fiyatları aynı değildir. Tadilat maliyeti seçeceğiniz fayans modelinin fiyatından tutun da alacağınız duş kabini ya da küvetin fiyatına göre şekil alır. Bu yüzden seçeceğiniz ürünlerin bütçenize göre olmasına dikkat etmelisiniz. Tadilat öncesi model/fiyat çalışması yaparsanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır. En doğru fiyatları dekorasyon yaptıracağınız firmaya giderek alabilirsiniz. Seçim yapacağınız malzemeler de düşünüldüğünde ortaya 7.000 TL ile 30.000 TL arasında değişen bir fiyat çıkar. Ancak bu fiyatları arttırıp azaltmak tamamen seçeceğiniz ürünlerle ve banyo büyüklüğünüz ile doğru orantılıdır.

İzmir banyo tadilatı konusunda Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak her bütçeye uygun çalışma yürütmekteyiz. Karar vermeden önce bizimle irtibata geçebilirsiniz. www.evdekortadilat.com

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close

yabancı dizi izle