SAĞLIK

Uygun Fiyatlarda Kişiye Özel Tasarım Davetiye

 

Davetiyeniz o anlamlı ve duygu dolu günün duyurusudur ve tarzınızı yansıtacak çizgiler barındırmalıdır. Konuklarınıza gönderdiğiniz davetiyelerin düğününüze ya da nişanınıza dair sinyaller verdiğini biliyor muydunuz? Piyasada bulunan standart davetiyeler aklınızda olan modelin yakınından bile geçmiyor ya da organizasyonunuzu yansıtmıyor olabilir. Yalnızca size özel, belki aşkınıza dair semboller barındıran tasarım davetiye modellerini düşünmenizi öneririm. Kişiye özel tasarlanmış olması gözünüzü korkutmasın. Uygun fiyatlarda tamamen sizin zevkinize göre tasarlanmış düğün davetiyesi bulmanız mümkün.

Tasarım Davetiyede Bunlara Mutlaka Dikkat Edin

Öncelikle abartmayın. Davetiyeniz size özel olsun istiyorsunuz ancak aklınızda birçok fikir var ise tasarımcınızla düşüncelerinizi paylaşarak karmaşalardan kurtulun. Düşündüğünüz farklı detaylara davetiye tasarımında yer vermek istemeniz tasarımı basitleştirecektir. Unutmayın; sadeliğin içindeki detaylar her zaman daha şık görünür.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu da yazı fontları. ‘’Tasarım davetiye yaptırıyorum nasılsa şöyle bolca kaligrafik yazı fontları olsun’’ diyorsanız; sizi uyarmalıyım ki büyük bir hataya düşüyorsunuz. Davetiyelerde kaligrafik yazı kullanmak davetiyeyi tasarım harikası göstermez. Davetiyenizi mükemmel gösterecek olan kaligrafik yazı fontlarının belli başlı yerlerde kullanılmasıdır. Bu yerler genellikle gelin damat adı, davet metni olmaktadır. Yani vurgulamak istediğiniz içeriğin kaligrafik font olması daha iyi olacaktır. Sizin için çift isimleri davetiyedeki en önemli şey değil ise dikkati mekan adında da toplayabilirsiniz. Tamamen sizin isteğinize göre değişkenlik gösterebilir.

Kağıt Faktörü Önemli Bir Detay

Aklınızda mükemmel bir tasarım davetiye var ve bir tasarımcı ile çalışarak ortaya harika bir şey çıkardınız. Peki bastıracağınız kağıdın kalitesi nasıl olacak? Tasarımı gösteren şeyin aslında kağıdın kalitesi olduğunu biliyor muydunuz? Evet, düğün davetiyenizi gösterecek olan baskıda kullanılacak olan kağıdın kalitesidir. İstediğiniz tasarımı yaptırmış olabilirsiniz ancak incecik bir kağıda bastırmak gibi bir hataya düşmemenizi öneririm. Böyle bir durumda bütün emekleriniz boşa çıkmış olacak ve geride kocaman bir hayal kırıklığı kalmış olacak. Sizin için unutulmaz olan bu nadide günde konuklarınızı size özel tasarlanmış ve kaliteli bir kağıda baskı yapılmış, insanların atmaya kıyamayacağı özel bir davetiye ile davet edin.

Kaynak; https://www.edavetiye.com/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close

yabancı dizi izle