istanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat

GÜNDEM

Visa toplu taşımacılıkta temassız ödemelerin yaygınlaşması için global iş ortaklarını çoğaltıyor

14 teknoloji şirketi, Toplu Taşımacılık için Visa Ready Programı’nın yeni iş ortakları oldu.

Barselona, İspanya: Visa (New York Borsası: V) yaptığı açıklamada Toplu Taşımacılık için Visa Ready Programı kapsamında 10 ülkeden 14 teknoloji şirketiyle daha işbirliği anlaşması imzaladığını duyurdu.

Şirketlerin geliştirdiği ödeme çözümlerinin hızlı bir şekilde benimsenerek global ölçekte kabul görmesine yardımcı olan Visa Readyprogramının bir parçası olarak hayata geçen

Toplu Taşımacılık için Visa Ready Programı, dünyanın dört bir yanındaki teknoloji şirketlerinin toplu taşımadan biyometriğe ve nesnelerin internetine varan çözümlerinin Visa’nın güvenlik standartlarına ve teknik özelliklerine uyumlu olarak geliştirmelerine olanak sağlıyor.

Toplu Taşımacılık için Visa Ready Programı, temassız ödemelerin toplu taşımacılıkta global ölçekte yaygınlaşması amacıyla, temassız ödeme araçları ile kesintisiz, hızlı ve kolay şehir içi ulaşımın gelişimini hızlandıran teknoloji çözümleri üreten şirketlerle işbirliğini öngörüyor. Toplu Taşımacılık için Visa Ready Programı ilk defa Kasım 2017’de, programın ilk ortakları olan Vix ve Worldline ile duyurulmuştu.

Yüksek kaliteli ve uygulamaya hazır çözümler anlamına gelen Visa Ready sertifikası, dünyanın dört bir yanındaki ulaşım ve toplu taşıma şirketlerinin güvenli çözümler kullanarak yolcuları için daha rahat ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmalarına olanak sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı